Team

Maak kennis met onze consultants

Buro Payroll heeft een divers team bestaande uit professionals gespecialiseerd in HR, financiële- en salarisadministratie. Van ondersteuning bij operationele werkzaamheden, het oppakken van projecten tot aan outsourcingstrajecten; onze collega’s staan voor jullie klaar! 

Heeft jullie organisatie behoefte aan ondersteuning op het gebied van deze onderwerpen? Maak hieronder kennis met onze collega’s of neem direct contact met ons op. 

Luuk de Kok

Managing Partner

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Sebastiaan Kooijman

Commercieel Directeur

Nina Roos

Accountmanager / Marketeer

Flexibele ondersteuning voor uw:
Salarisadministratie
Personeelsadministratie
Financiële administratie

+31 6 35 11 97 56
n.roos@buropayroll.nl

Donovan Partosoebroto

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
Salarisadministratie
Personeelsadministratie
Financiële administratie

+31 6 17 73 42 20
donovan@buropayroll.nl

Larissa de Jager

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

l.dejager@buropayroll.nl

Lorraine Hendriks

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie- en advies
Salarisadministratie
Procesoptimalisatie
Internationale organisaties

l.hendriks@buropayroll.nl

Phebe van de Pol

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

p.vandepol@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Natasha Nandoe (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

n.nandoe@buropayroll.nl

Shirley Rekers (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
HRM
Payroll
Personeels- & salarisadministratie

s.rekers@buropayroll.nl

Jennifer Kluft

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

j.kluft@buropayroll.nl

Shanna Mors

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

s.mors@buropayroll.nl

Maxime Hoenderdos

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Learning & development

m.hoenderdos@buropayroll.nl

Thalisa ter Meulen (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie

t.termeulen@buropayroll.nl

Céline van der Meijden

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

c.van.der.meijden@buropayroll.nl

Ming Weng

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

m.weng@buropayroll.nl

Sophie de Kok

HR & Office Manager

Freya Grimmon - Windle (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

f.windle@buropayroll.nl

Jermaine van Huijstee

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS HRM
Personeelsadministratie
InSite

j.vanhuijstee@buropayroll.nl

Admira Kustura

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

a.kustura@buropayroll.nl

Sjèriet de Jonker

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS HRM
Personeelsadministratie
InSite

s.dejonker@buropayroll.nl

Tamara Baars

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

t.baars@buropayroll.nl

Cilia Horst

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Learning & development

c.horst@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk onze vacature pagina via onderstaand icoon!

Kim Spits

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

k.spits@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk onze vacature pagina via onderstaand icoon!