Team

Maak kennis met onze consultants

Sven van der Werff

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
Salarisadministratie
Personeelsadministratie
Financiële administratie

+31 6 22 72 33 88
s.vanderwerff@buropayroll.nl

Lorraine Hendriks

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer
Internationale organisaties

l.hendriks@buropayroll.nl

Razia Gasieta

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

r.gasieta@buropayroll.nl

Larissa de Jager

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

l.dejager@buropayroll.nl

Rozalia Bolwijn

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

r.bolwijn@buropayroll.nl

Tim Bakker

HR & Payroll Specialist

Specialisatie:
Personeelsadministratie
Salarisadministratie

t.bakker@buropayroll.nl

Brittany Bonnema

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

b.bonnema@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Sandra Kroon

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

s.kroon@buropayroll.nl

Patricia van Houwelingen

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

p.vanhouwelingen@buropayroll.nl

Jouw naam?

Ernst Hermans

HR & Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit
Personeelsadministratie
Salarisadministratie

e.hermans@buropayroll.nl