Team

Maak kennis met onze consultants

Buro Payroll heeft een divers team bestaande uit professionals gespecialiseerd in HR, financiële- en salarisadministratie. Van ondersteuning bij operationele werkzaamheden, het oppakken van projecten tot aan outsourcingstrajecten; onze collega’s staan voor jullie klaar! 

Heeft jullie organisatie behoefte aan ondersteuning op het gebied van deze onderwerpen? Maak hieronder kennis met onze collega’s of neem direct contact met ons op. 

Luuk de Kok

Managing Partner

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Sebastiaan Kooijman

Commercieel Directeur

Nina Roos

Accountmanager / Marketeer

Flexibele ondersteuning voor uw:
Salarisadministratie
Personeelsadministratie
Financiële administratie

+31 6 35 11 97 56
n.roos@buropayroll.nl

Donovan Partosoebroto

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
Salarisadministratie
Personeelsadministratie
Financiële administratie

+31 6 17 73 42 20
donovan@buropayroll.nl

Dennis van Dongen

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
Salarisadministratie
Personeelsadministratie
Financiële administratie

d.vandongen@buropayroll.nl

Dionne Kooij

Marketeer

Sophie de Kok

HR & Office Manager

Angelica Plaatsman

Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

a.plaatsman@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Freya Grimmon - Windle (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

f.windle@buropayroll.nl

Ming Weng

Payroll Consultant (RSa)

Specialisatie:
Uitbesteden administratie (outsourcing)
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Pensioenenadministratie

m.weng@buropayroll.nl

Shirley Rekers (RPP)

Payroll Consultant

Specialisatie:
HRM
Payroll
Personeels- & salarisadministratie

s.rekers@buropayroll.nl

Natasha Nandoe (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

n.nandoe@buropayroll.nl

Annemieke van der Wacht-Kruit (RSa)

Payroll Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

a.kruit@buropayroll.nl

Sharon Poublon

Teamlead HR

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Learning & development

s.poublon@buropayroll.nl

Romy Boiten

HR-consultant

Specialisatie:
Personeelsadministratie
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Learning & development

r.boiten@buropayroll.nl

Jennifer Kluft

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

j.kluft@buropayroll.nl

Marlot Peerdeman

HR-consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Learning & development

m.peerdeman@buropayroll.nl

Tamara Baars

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

t.baars@buropayroll.nl

Tirza Monsanto

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

t.monsanto@buropayroll.nl

Shanna Mors

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

s.mors@buropayroll.nl

Jermaine van Huijstee

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS HRM
Personeelsadministratie
InSite

j.vanhuijstee@buropayroll.nl

Admira Kustura

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

a.kustura@buropayroll.nl

Sjèriet de Jonker

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS HRM
Personeelsadministratie
InSite

s.dejonker@buropayroll.nl

Femke Hooijenga

HR-consultant

Specialisatie:
Personeelsadministratie
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Learning & development

f.hooijenga@buropayroll.nl

Pelin Baykal-Cosgun

HR-consultant

Specialisatie:
Personeelsadministratie
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Learning & development

p.baykal@buropayroll.nl

Ciara Halberstadt

HR-consultant

Specialisatie:
Personeelsadministratie
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Learning & development

c.halberstadt@buropayroll.nl

Valery Bijkerk

HR-consultant

Specialisatie:
Personeelsadministratie
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Learning & development

v.bijkerk@buropayroll.nl

Linda Schilperoort

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Learning & development

l.schilperoort@buropayroll.nl

Larissa de Jager

HR Consultant

Specialisatie:
AFAS Profit & InSite
Personeelsadministratie
Salarisadministratie
Functioneel beheer

l.dejager@buropayroll.nl

Roshnie Koenjbiharie

HR-consultant

Specialisatie:
Personeelsadministratie
AFAS Profit & InSite
Salarisadministratie
Learning & development

r.koenjbiharie@buropayroll.nl